Політика

Береза: В теорії, Фокіна могла б пристроїти свого охоронця на посаду міністра оборони

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Борислав Береза ​​заявив на своїй сторінці в «Фейсбук» – особисто його не здивували слова Маші Фокіної, яка заявила, що вона фактично прилаштувала в українську делегацію в ТКГ свого дідуся Вітольда Фокіна завдяки її знайомству з Андрієм Єрмаком. Політик підкреслив, що при владі сьогодні в Україні перебувають недосвідчені і некомпетентні люди, повідомляє Replyua.net.

Вони настільки дурні, що призначення на посади здійснюються по знайомству або лояльності. Але професійні якості, ні досвід в даному випадку не мають ніякого значення. У підсумку ми бачимо ситуацію, коли дурні підбирають на посаді знайомих дурнів. Це і є першопричина не тільки провальної кадрової політики Володимира Зеленського, а й численних провалів президента на різних напрямках – дипломатія, економіка, управління державою. Якісні призначення носять одиничний характер, і вони стали винятком із правил.

Береза ​​також додав, що теоретично Маша Фокіна, завдяки знайомству з Єрмаком, могла і свого охоронця прилаштувати на посаду міністра оборони. Ось тепер і подумайте – хто кому організував протекцію у президента, щоб отримати якусь нагороду або посаду.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16