Політика

Береза: В теорії, Фокіна могла б пристроїти свого охоронця на посаду міністра оборони

0

Борислав Береза ​​заявив на своїй сторінці в «Фейсбук» – особисто його не здивували слова Маші Фокіної, яка заявила, що вона фактично прилаштувала в українську делегацію в ТКГ свого дідуся Вітольда Фокіна завдяки її знайомству з Андрієм Єрмаком. Політик підкреслив, що при владі сьогодні в Україні перебувають недосвідчені і некомпетентні люди, повідомляє Replyua.net.

Вони настільки дурні, що призначення на посади здійснюються по знайомству або лояльності. Але професійні якості, ні досвід в даному випадку не мають ніякого значення. У підсумку ми бачимо ситуацію, коли дурні підбирають на посаді знайомих дурнів. Це і є першопричина не тільки провальної кадрової політики Володимира Зеленського, а й численних провалів президента на різних напрямках – дипломатія, економіка, управління державою. Якісні призначення носять одиничний характер, і вони стали винятком із правил.

Береза ​​також додав, що теоретично Маша Фокіна, завдяки знайомству з Єрмаком, могла і свого охоронця прилаштувати на посаду міністра оборони. Ось тепер і подумайте – хто кому організував протекцію у президента, щоб отримати якусь нагороду або посаду.