Суспільство

Береза: ” Я б бив по морді за передвиборчі обіцянки про пенсії в 10 000 доларів і про зарплати вчителям у 4 000 доларів”

0

“Популізм вкрай дорога штука. Я б бив по руках і по морді за передвиборчі обіцянки про низькі тарифи, про пенсії в 10 000 доларів і про зарплати вчителям у 4 000 доларів”, – пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України, і продовжує:

“Адже немає ні можливості, ні передумов для реалізації цього. Але бідні і малограмотні люди хочуть щоб їм щось пообіцяли. Навіть нереальне. І не дуже порядні політики їм обіцяють. Знають, що це неможливо реалізуватиї, але обіцяють. В результаті розчарування виборців біжать знов до того, хто більше пообіцяє, а країна так і не рухається вперед. Тому, коли вам хтось із політиків щось обіцяє, то запитайте у нього, а за рахунок чого і як саме він це буде робити.

Якщо політик або партія розповідають про те, що вони прийдуть до влади і тоді нададуть план, стратегію та варіанти реалізації своїх обіцянок, то можете слати їх або “на”, або “в”. А інакше будете і далі жити в хибному очікуванні і в підсумку нічого не отримаєте. Розумнішати треба. Еволюціонувати треба. І вкрай важливо всім нам розвивати критичне мислення. А інакше чергові популісти знову обдурять довірливих і наївних.

Політикам пора обіцяти не низькі тарифи, а гідний рівень життя і зарплати, які будуть дозволяти громадянам легко оплачувати тарифи. Але мало обіцяти. Необхідно ще й знати, як це реалізувати в Україні. А ось цьому в Кварталі та у Трускавці навчити не можуть. Це 100%”.