Політика

Береза жорстко відповів Добкіну на “дов****ба” в прямому ефірі. Відео 18+

0

Колишні народні депутати Михайло Добкін і Борислав Береза влаштували матірну перепалку в прямому ефірі програми “Народ проти” на телеканалі “Україна 24”.

Причиною конфлікту стала дискусія про сексизм в українському суспільстві (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Коли в ефірі дійсно лунає сексизм, який ніхто не зупиняє, – це ненормально… Добкіне, ми можемо з вами один одного на дух не переварювати, але вам би ж не сподобалося, якби вашу дочку хтось назвав “корабельною сосною, піддутою too much”. Це некоректно. Було б грубо і брудно”, – сказав Береза, маючи на увазі скандал із керівниками партії “Слуга народу” Олександром Корнієнком і Давидом Арахамією.

У відповідь Добкін заявив, що не зрозумів, “що воно хотіло сказати”.

“Ну, воно тупе, тому не розуміє. Вибачте”, – парирував Береза.

“Чуєш, ти, дов***йоб, ти з ким розмовляєш?” – обурився Добкін.

“М***дило! Є***ало завали!” – не стримався Береза.

Після цього в ситуацію втрутилася ведуча, закликавши обох заспокоїтися і хоча б мати повагу до програми.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16