Суспільство

Березовець: Канал “1+1”, вже не ховаючись, “показує” кремлівську пропаганду

0

Телеканал “1+1” відкрито почав транслювати російську пропаганду в прямому ефірі. Український журналіст і телеведучий Тарас Березовець звинуватив телеканал олігарха Ігоря Коломойського на підставі сюжету, в якому журналісти каналу знайшли в Україні “секретні натовські лабораторії”.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

Березовець пише, що журналісти телеканалу проводять спецоперацію і транслюють фейк російської пропаганди, який довгий час поширювали росіяни.

Березовець зазначив, що експертом антиамериканської кампанії виступив політолог Юлії Тимошенко Михайло Чаплига.

“Канал 1+1 вже не ховаючись жене кремлівську пропаганду. На цей раз” журналісти “каналу знайшли в Україні” секретні натовські лабораторії “.” Плюси “по суті провели інформаційну спецоперацію, розігнавши меседж, який довго і старанно гнали росіяни. Примітно, що “експертом” в антиамериканської кампанії виступив тимошенківський політолог Михайло Чаплига”, – пише журналіст.

Джерело: Диалог.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist