Новини

Без документів і грошей: Денисова пояснила проблему звільнених полонених

0

Віталій Анікімов і Денис Коваль, які після звільнення з полону РФ 29 грудня живуть без документів, перебувають у процесі отримання українських паспортів.

Про це OBOZREVATEL повідомила омбудсменка Людмила Денисова, зазначивши, що Державна міграційна служба спершу повинна провести перевірку, яка займе певний час.

Що стосується колишнього в’язня Кремля Володимира Данильченка, за словами Денисової, йому особисто потрібно звернутися за його отриманням.

“Він доросла людина. Ми допомогли йому отримати український паспорт. І, як ви знаєте, ідентифікаційний код кожен громадян України отримує особисто. Усі необхідні консультації з цього приводу йому надані. Йому просто потрібно піти до ДФС і отримати цей код. За нього цього ніхто не зробить, оскільки ніхто інший не має права цього зробити”, – сказала Денисова.

За її словами, обіцяні 100 тисяч гривень, як звільненому з полону, Данильченко отримає найближчим часом.

“Сьогодні міжвідомча комісія при Міністерстві ветеранів ухвалила рішення виділити матеріальну допомогу від держави в розмірі 100 тисяч гривень. На ній був мій представник. Але для отримання необхідно було підготувати необхідні документи, зокрема паспорти”, – розповіла Денисова.