Суспільство

Безсмертний: “Санкції не шкодять Медведчуку, адже немає звинувачень, обшуків, виїмок документів й арештів”

0

Дії команди Володимира Зеленського щодо підприємств, пов’язаних з кумом Путіна Віктором Медведчуком наразі не можна вважати ефективними. Ці кроки свідчать радше про тактику затягування часу

Про це український політик, дипломат і державний діяч заявив в ефірі щотижневої програми “Студія Захід” з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

“З моєї точки зору, це комплекс абсолютно правильно задекларованих рішень. Але чи є ці рішення діями? На сьогоднішній день ні уряд, ні Фонд держмайна, ні Антимонопольний комітет не вчинили необхідних дій. Не введені (на підприємства – ред.) тимчасові адміністрації. Хіба що десь там по лінії Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ й прокуратури ведеться слідство”, – зазначив політик.

Але, як наголосив Безсмертний, навіть в ході цього слідства “не пред’явлено звинувачення основним суб’єктам цього процесу”.

“Це означає, що ситуація буде затягуватися”, – підкреслив Роман Безсмертний.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16