Суспільство

Безсмертний: Зеленський загнав себе в кут. Кремль буде його добивати

0

Президент України Володимир Зеленський загнав себе в кут. У нього виходу немає. А це означає, що Кремль буде просто добивати його. У цьому випадку атакувати можна, що на лінії фронту, що економічно, що за столом перемовин – де завгодно

Про це заявив дипломат, політик Роман Безсмертний у програмі “Студія Захід з Антіном Борковським” на телеканалі “Еспресо”.

“По суті, оцей кут, в який загнав себе Зеленський, починаючи від миру в очах (ред. Путіна) і “какая разніца?” – це є джерелом усіх проблем. Тому що, насправді, це була дорога, яка була легко прогнозованою, з точки зору дій Кремля. І чи знайде на сьогоднішній день Зеленський вихід, зберігшись як президент – це ще великий знак питання. Тому що, емоції, емоційне наростання протесту в Україні – будуть зростати. Воно зараз ще буде підігріте тим, що в повноваження вступлять місцеві депутати, новообрані сільські, селищні, міські голови. І приклад Львова – це лише початок”, – зазначив політик.

Безсмертний додав: “Що на поверхні абсолютно чітко, то це повний розвал державного менеджменту. Уже видно, як ні уряд, ні президент не справляються з ситуацією управління. І тому оці випадки: то звинуватити Конституційний суд і вимагати його розвалу, то ще на когось показати пальцем – вони будуть зараз дуже часті. Тобто, з моєї точки зору, президент Зеленський зараз буде вчиняти дії – шукати крайнього, «шукати невістку». І я не випадково казав про те, що очікую на уряд, тому що, якби там не показували пальцем, знайти ресурси можна лише через уряд. Це означає, що Зеленський буде здавати уряд рятуючи себе”.