Політика

“Бігли так швидко…”: Між так званими “патріотами” Киви і “Нацкорпусом” спалахнув конфлікт зі стріляниною у Києві

0

У Києві сталося зіткнення між представниками “Національного корпусу” і членами організації народного депутата Іллі Киви “Патріоти – за життя”, яких неофіційно називають бойовим крилом партії кума президента РФ Віктора Медведчука. Про це повідомив активіст “Нацкорпусу” Роман Чернишов у Facebook.

За його словами, бійці з силових загонів Киви на чолі з екскомандиром «Східного корпусу», куратором організації Олегом Ширяєвим напали зі зброєю на представників «Нацкорпусу», серед яких були ветерани полку «Азов».

Чернишов стверджує, що бійці Киви були добре озброєні, проте активісти дали їм відсіч.

«В результаті самі ж і отримали по голові, втекли і сховалися. Бігли так швидко, що в процесі загубили зброю, а також двох людей, яких самі «азовці» благополучно затримали і передали правоохоронним органам», – зазначив активіст.

Також у “Нацкорпусі” заявили, що під час сутички Ширяєв відкрив стрілянину з травматичного пістолета.

У свою чергу Кива в коментарі журналістам сказав, що першими напали бійці “Азова”, які нібито намагалися викрасти Ширяєва.

“І дана провокація у них провалилася. Вони думають, що подібними діями вселять у нас страх», – зазначив нардеп.

Він додав, що його намагалися вбити і в нього стріляли.

  • 2 липня в Києві ” Національний корпус» провів акцію з вимогою заборони проросійської партії “опозиційна платформа – за життя»і “партії Шарія”.
  • 3 липня в офіс ОПЗЖ у Полтаві невідомі кинули гранату.