Різне

Bihus.info: Новорічний відпочинок Зеленського в “Синьогора” обійшовся бюджету в 340 тис. грн

0

30 грудня 2020 року президент України Володимир Зеленський почав свій візит до Івано-Франківська, відрекомендувавши нового очільника області, Зеленський провів новорічні свята в резиденції “Синьогора”. Про це йдеться в розслідуванні Bihus.info, опублікованому 23 лютого, інформує Гордон.юа.

Переліт Зеленського із главою Офісу президента Андрієм Єрмаком президентським бортом Ан-148 коштував бюджету 138 тис. 600 грн. Разом із президентом у відрядження поїхало 15 співробітників автобази Державного управління справами. Їхні добові та проживання обійшлися бюджету ще у 153 тис. грн. Про це журналістам повідомили в Державному управлінні справами.

У розслідуванні посилаються на дані порталу використання публічних коштів Spending.

“Напередодні президентського візиту “Синьогора” закупилася продуктами, освіжила ремонт на території та замовила медобстеження персоналу прямісінько під приїзд Зеленського. Усе це потягнуло ще майже на 340 тис. грн. Тож, імовірно, ці видатки не ввійшли в кошторис президентського візиту”, – підкреслили журналісти.

Із продуктів для президентської резиденції купили 1 тис. кг овочів, фруктів і горіхів, які коштували понад 27 тис. грн. Випічка для президентських сніданків обійшлася у 28,4 тис. грн. Медогляд співробітників “Синьогори” коштував майже 30 тис. грн. Загалом новорічний відпочинок президента в Івано-Франківській області, за інформацією Bihus.info, обійшовся платникам податків щонайменше у 391,6 тис. грн.

За підрахунками Bihus.info, 2020-го безпосередньо на главу держави було витрачено 30,8 млн грн.

В інтерв’ю “Фокусу”, опублікованому 25 грудня 2020 року, Зеленський заявив, що “нічого безкоштовно як президент не бере”. Команда Bihus.info заявляє, що своїм розслідуванням хотіла показати президенту, наскільки його “безкоштовність” ілюзорна.

5–7 січня українці публікували в Instagram фотографії з президентом, зроблені на гірськолижному курорті Буковель в Івано-Франківській області. Судячи з опублікованих знімків, президент катався на лижах.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16