Війна

Бійці ВСУ встановили прапор України в бліндажі “ДНР”: у бойовиків стався переполох

0

Бійці Збройних сил України влаштували переполох в рядах бойовиків “ДНР”: вони підкралися до бліндажа ворога і повісили український прапор.

Відео з коментарем на цю тему з’явилося на сторінці в facebook. глави військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве Володимира Веселкина.

На кадрах невідомий чоловік, який явно симпатизує окупантам, розповідає про те, як все було.  Відзначається, що це сталося в районі окупованої Горлівки: бойовики спробували провести розвідку боєм, але у них це не вийшло.

У той же час група українських розвідників, як зазначає чоловік, непомітно пробрався на позиції бойовиків і встановила над бліндажем прапор України.

“Пацани дуже засмучені. У нас був бій, (бійці ВСУ – ред.) Взяли в полон нашого хлопця. Наші пішли в розвідку боєм, поклали наших пацанів. Потім наші стояли на бліндажі, все, наступ. Кажуть:” Уяви собі, вранці  відкриваємо очі, сонце піднімається, а на позиціях український прапор!  У них на позиціях його пов’язали Взагалі ніхто не спав, ні гранату не закинув в бліндаж, ні фіга! “- заявив прихильник бойовиків.

За його словами, ті, хто повісив український прапор на позиціях бойовиків, є “дуже крутими пацанами”.  Тим часом, в коментарях до даного відео користувачі висміяли цю людину.  Більш того, в Мережі не з’явилося відео того, як згадана вище група розвідників ЗСУ встановила прапор над бліндажем терористів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16