Суспільство

«Бийте мене, паліть»: До власника фабрики, де робили іграшки для армії Росії, прийшли ветерани АТО

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

На фабрику новорічних іграшок в Київській області, де виробляли ялинкові кульки для російської армії, приїхали учасники АТО. Відповідний відеоролик опублікував в своєму телеграм-каналі журналіст Андрій Павловський.

Ветерани війни на Донбасі вимагали від власника підприємства показати їм, що іграшки, розписані словами «Армія Росії», дійсно були знищені, як про це заявили на фабриці.

Власник компанії визнав, що у нього чинний контракт з Росією і при цьому заявив, що українське законодавство такого не забороняє.

На думку підприємця, це «не дуже красиво морально», проте він вважає, що краще забрати гроші з Росії та платити за цей рахунок в Україні податки, яких він платить в бюджет понад мільйон. Учасники бойових дій не погодилися з власником фабрики.

У розмові підприємець говорив українським ветеранам, що вони можуть «палити» його, «бити» і взагалі «робити, що хочуть». У той же час він просив дочекатися прибуття поліцейських. В кінцевому підсумку правоохоронці приїхали на місце конфлікту і в даний момент нібито оглядають виробничі приміщення.

Джерело

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16