Суспільство

«Бийте мене, паліть»: До власника фабрики, де робили іграшки для армії Росії, прийшли ветерани АТО

0

На фабрику новорічних іграшок в Київській області, де виробляли ялинкові кульки для російської армії, приїхали учасники АТО. Відповідний відеоролик опублікував в своєму телеграм-каналі журналіст Андрій Павловський.

Ветерани війни на Донбасі вимагали від власника підприємства показати їм, що іграшки, розписані словами «Армія Росії», дійсно були знищені, як про це заявили на фабриці.

Власник компанії визнав, що у нього чинний контракт з Росією і при цьому заявив, що українське законодавство такого не забороняє.

На думку підприємця, це «не дуже красиво морально», проте він вважає, що краще забрати гроші з Росії та платити за цей рахунок в Україні податки, яких він платить в бюджет понад мільйон. Учасники бойових дій не погодилися з власником фабрики.

У розмові підприємець говорив українським ветеранам, що вони можуть «палити» його, «бити» і взагалі «робити, що хочуть». У той же час він просив дочекатися прибуття поліцейських. В кінцевому підсумку правоохоронці приїхали на місце конфлікту і в даний момент нібито оглядають виробничі приміщення.

Джерело