Політика

Білецький побив активістів з Нацкорпусу через підтримку Сергія Стерненка

0
За словами адвоката Масі Наєма, вночі з 7-го на 8-ме травня активістів запросили на зустріч до Андрія Білецького, де били за підтримку Сергія Стерненка

Про це адвокат Масі Наєм написав у Facebook.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

«Побили Назарія Кравченка та Сергія Філімонова. Сталось це на зустрічі, на якій вони були запрошені для бесіди із Андрієм Білецьким. Зустрічі фактично не було. Їх били. В тому числі і сам Андрій. Вимагали дати інформацію хто замовив медійну підтримку Сергія Стерненка», — заявив депутат.

Один з побитих, Кравченко, так описав ситуацію:

«Вчора увечорі з Сергієм Філімоновим були запрошені на бесіду з Андрієм Білецьким. Але, як виявилось, бесіда колишніх Побратимів і не планувалась, бо нас пів ночі колективно намагались переконати не підтримувати Сергія Стерненка. Головними аргументами були удари в голову та допити. Дякую усім Побратимам за їх час та натхнення в спробах переконати мене, але хочу заявити, що буду й далі підтримувати Сергія.»