Різне

Білоруські ЗМІ вирішили переплюнути легендарного “распятого мальчіка”: “До протестів у Мінську причетний Бандера”

0

На білоруському державному телеканалі вийшов сюжет, у якому показали нібито одного з організаторів масових акцій протесту. У речах затриманого виявили гаманець із тисненим написом “Служба безпеки України” і портрет Степана Бандери, пише Прямий.

Сюжет вийшов на телеканалі “Білорусь 1”.

У програмі йдеться про затримання опозиційного активіста Юрія Воскресенського, який розповідає про “московських ляльководів”, що збиралися дестабілізувати ситуацію у Білорусі.

Воскресенського називають “організатором протестних акцій” в одному з районів Мінська, який ще й “виявився координатором” зі штабу опозиціонера Віктора Бабарики. У якийсь момент чоловік нібито “усвідомив, що його надурили”, і дав свідчення.

“12 серпня 2020 року усвідомивши, що масові акції перетворюються на тотальний некерований хаос, я вирішив звернутися з каяттям до КДБ, де виклав всі свої відомості щодо правопорушень. Також я зрозумів, що мене наосліп використовували московські ляльководи”, – сказав він і закликав молодь не ходити на протести.

У момент розкаяння Воскресенського на екрані демонструють кадри з обшуку. Також показують протигази та будівельні каски, довідник про стрілецьку зброю та книжку “Восстань и убей первым”.

В якийсь момент на екрані з’являється гаманець із символікою Служби безпеки України, а також – календариком з зображенням Степана Бандери. Яким чином це пов’язано зі свідченнями Воскресенського про російського політолога – незрозуміло.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16