Суспільство

Білоруський опозиційний телеграм-канал NEXTA заявив, що у правоохоронців є всі доступи до “ВКонтакте”

0

Білоруські правоохоронні органи мають повний доступ до російської соціальної мережі «ВКонтакте». Про це заявив засновник білоруського новинного Telegram-каналу NEXTA, блогер Степан Путило в інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю, інформує ІнфоРезист.

“Їм навіть не треба нічого зламувати. У них всі бази, всі доступи “ВКонтакте”. Я, напевно, зараз засмучу більшу частину аудиторії. Людей викликали на допити і їм просто показували скріни (особистих листувань, – ред.) за 2015-2016 рік. І це навіть не були скріни, а це були внутрішні, з самого «ВКонтакте», повідомлення», – розповів Путило.

Він навів приклад, як у Слідчий комітет приходили люди, підозрювані по якійсь справі, й слідчі показували їх особисте листування з «ВКонтакте».

“Наприклад, чувак щось сказав, А вони йому: «У переписці у вас було інше». Відкривають і показують йому”, – стверджує блогер.

  • У 2017 році п’ятий президент України Петро Порошенко підписав указ про заборону в країні низки російських компаній, зокрема соцмереж «Однокласники», «ВКонтакте» і пошуковика «Яндекс».
  • У травні 2020 року президент Володимир Зеленський продовжив заборону на російські соцмережі.
  • Втім, додаток “ВКонтакте” запрацював в Україні попри блокування.
  • У РНБО заявили, що російська соцмережа активізувалася в Україні перед місцевими виборами, щоб спецслужби РФ могли збирати інформацію про українців.
  • Мінкульт вимагає від Apple і Google вилучити мобільний додаток “ВКонтакте” з переліку завантажень для українських користувачів.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16