Різне

Більше 2 млн заробітчан вже повернулося в Україну, позбавивши країну 12 млрд інвестицій в іноземній валюті

0

Сьогодні кожен другий в Україні б’є в набат від того, що більше 2 мільйонів українських заробітчан, починаючи з 20 лютого і закінчуючи 20 березня, повернулося в Україну. Такі є цифри, але їх публічно не озвучують і це ще не рахуючи, скільки повернулося людей в Україні за останній тиждень.

Але люди в основному панікують через те, що в країну хаотично повернулися потенційні переносники коронавируса. Насправді – це проблема, але не найстрашніша для України. Про це в інтерв’ю Тіграну Мартиросяну розповів колишній глава уряду Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, проблема полягає в тому, що в країну повернулося більше 2 мільйонів чоловік, які не мають в Україні роботи і які, втративши роботу в Європі, втратили можливість пересилати в Україну тих 12 млрд доларів, які ми отримали в рік від українців, які працювали за кордоном.

За словами Яценюка, це дійсно ключова інвестиція в валюті в нашу країну. Це і споживчий ринок всередині країни, і стабілізація валютного курсу. Тобто, все ж розуміють, що валюта так чи інакше, але витрачалася в Україні, осідала в Україні, тепер цього не буде.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16