Суспільство

“Більше не ховають обличчя” – Заступник АП Путіна Козак вперше з’явився на засіданні ТКГ і був дуже знервований

0
21 січня у засіданні Тристоронньої контактної групи брав участь заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі член української делегації в ТКГ, журналіст Денис Казанський.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“У ТКГ сьогодні мала місце неординарна ситуація. На переговори прийшов Дмитро Козак. Раніше він ні разу не брав в них участь (Росію представляє Гризлов), але сьогодні досить безцеремонно відсунув Гризлова з кадру і зайняв його крісло”, – написав Казанський.

Він додав, що Козак був дуже роздратований та емоційно говорив.

“Як завжди, звинувачував Україну в небажанні визнавати бойовиків стороною переговорів і вимагав, щоб ми обговорювали “дорожню карту”, ​​запропоновану Росією через своїх маріонеток”, – зазначив Казанський.

За його словами, помітно, що у “Козака здають нерви”, але ситуація змінилася кардинально – “якщо зазвичай росіяни ховаються і намагаються говорити поменше, то сьогодні довелося виходити на перший план вже самому заступнику керівника адміністрації президента РФ”.