Суспільство

Більшість у ВР планує заборонити військовслужбовцям висловлювати свої політичні погляди

0

Зустрів у мережі цікавий текст законопроєкту, який дуже тихо розглядається у комітетах ВР. Згідно з цим законопроектом, монобільшість у Верховній Раді планує заборонити військовослужбовцям відкрито висловлювати свої політичні погляди, тому що на думку цих депутатів, критика чинної влади з політичних міркувань наносить шкоду «іміджу» органу центральної виконавчої влади, що здійснює керівництво військовими або правоохоронцями (Президенту, міністерству тощо).

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

І одночасно з тим, стаття 8(2) цього ж законопроєкту гарантує право на свободу слова та вільне вираження своїх переконань. Якесь логічне нестикування. Для чого це робиться — не зрозуміло. Згідно Закону, військовослужбовці не мають право бути членами якихось політичних партій, і останні роки така ситуація влаштовувала і військових і міністерства та Президента. Що ж змінилося сьогодні, якщо депутати монобільшості поспішають прийняти такі взаємовиключні правки?

На фото бійці 80 десантно-штурмової на навчаннях у Карпатах, на яких був присутній президент Зеленський.

Джерело: Enigma