Новини

Біля Станиці Луганської знайшли снаряд, що перебуває на озброєнні армії РФ, – прокуратура. ФОТО

0

Термобаричний заряд ТБГ-7В для РПГ-7В був виготовлений на території РФ у 2003 році. Такі снаряди не виготовляються в Україні і не перебувають на озброєнні ЗСУ.

Снаряд стане доказом у справі проти РФ у Міжнародному кримінальному суді. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на пресслужбу прокуратури Луганської області.

“Під час робіт із розмінування поблизу ділянки розведення військ у районі смт Станиця Луганська виявлено військовий засіб ураження виробництва Російської Федерації 2003 року – термобаричний заряд ТБГ-7В від РПГ-7В. Згаданий боєприпас не виготовляється в Україні, не перебуває на озброєнні Збройних Сил України та використовується виключно армією РФ”, – сказано в повідомленні.

За версією слідства, незаконні збройні формування, контрольовані Росією, використовують такі заряди для військової агресії проти Збройних Сил України.

“Отримані речові докази долучено до матеріалів кримінального провадження за ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни), ч. 1 ст. 438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Пізніше їх передадуть в Офіс Прокурора Міжнародного кримінального суду з метою доведення причетності РФ до збройного конфлікту на території нашої держави”, – додали в пресслужбі.

Біля Станиці Луганської знайшли снаряд, що перебуває на озброєнні армії РФ, - прокуратура 01
Біля Станиці Луганської знайшли снаряд, що перебуває на озброєнні армії РФ, - прокуратура 02
Біля Станиці Луганської знайшли снаряд, що перебуває на озброєнні армії РФ, - прокуратура 03

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16