Новини

Біля стін Офісу президента відбувся пікет родичів героїв Небесної сотні

0

За інформацією УНІАН, сьогодні в Києві біля стін Офісу президента відбувся пікет за участю родичів загиблих активістів Майдану. Вони зажадали, щоб вбивці їх близьких понесли покарання. Відзначається, що участь в акції взяли близько 50 осіб – родичі героїв Небесної сотні, громадські активісти, адвокати. В руках у мітингувальників були плакати з питаннями: «Коли будуть покарані вбивці мого сина?», «Коли будуть покарані вбивці мого чоловіка?», «Коли буде звільнений з ГБР адвокат Януковича Бабіков?», «Коли почнуться« кардинальні зміни »у справах Майдану »,« Коли «слово Зеленського» буде дорівнювати «слову президента»? »,« Коли президент припинить сидіти в «кущах»? ».

Більш того, на мітингу виступали родичі загиблих активістів та їхні адвокати, які всі ці роки захищають інтереси потерпілих в судах.

До того ж, учасники акції заявили про неприпустимість того, що зараз до розслідування справ Майдану допущені люди, саботували розслідування. Зокрема, це представники ГБР і ГПУ Олександр Буряк і Віктор Мисяк, або ж захищали супротивників Майдану, як колишній адвокат екс-президента Януковича Олександр Бабіков, який нині є першим заступником директора ГБР. Такі призначення, вважають учасники мітингу, є скачуванням назад в розслідуваннях справ Майдану.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16