Політика

“Біндери закрили!”: Після закриття адмінкордону Медведчук з дружиною застрягли у Криму

0

У суботу, 8 серпня, Кабмін України терміново прийняв рішення про блокування адмінкордону з Кримом в зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусом SARS-CoV-1.

На півострові залишився лідер партії ОПЗЖ Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко. У політика є кілька варіантів, як повернутися на материкову частину України, зазначають Патріоти України.

Медведчук відправився з дружиною в Крим 2 серпня напередодні свого 66-річчя. Через добу туди прилетів президент РФ Володимир Путін. Експерти не сумніваються, що відбулася їхня таємна зустріч. Офіційних підтверджень немає.

А 8 серпня Україна прийняла рішення про повне блокування адмінкордону, так як в країні 4-й день поспіль фіксують антирекорди по добовому приросту інфікованих коронавірусом. Заборона на перетин триватиме як мінімум до 30 серпня.

У лідера лояльної Кремлю партії “ОПЗЖ” залишилося кілька варіантів для повернення на материкову Україну. По-перше, він може в’їхати в країну через Росію. У Медведчука також є можливість пройти через закриті українські КПВВ. Допускається перетин адмінкордону громадянами України з пропискою на неокупованих територіях, але за умови дотримання ними режиму самоізоляції. Крім того, його можуть пустити додому як “дипломата”, який забезпечує “дотримання національних інтересів”.