Новини

“Битися чи приєднатися!” Портников оцінив перспективи України в боротьбі з Росією

0

Українцям доведеться або битися, або погодитися на приєднання до Росії. Іншого вибору просто немає.

Так оцінив сьогоднішній наступ російських формувань на Донбасі журналіст Віталій Портников. У своїй статті на Espreso.tv він написав, що в такий спосіб Кремль намагається продовжити тиснути на президента України Володимира Зеленського, перевіряючи його на стійкість.

“Українці не мають жодного історичного вибору, окрім як давати цю відсіч або погодитися на приєднання своєї країни до Росії. Навіть і не розраховуйте на щось ще… Загострення, яке ми сьогодні спостерігаємо на російсько-українському фронті, – це продовження тиску Кремля на українського президента Володимира Зеленського. Так само, як сам Зеленський і його оточення “перевіряють” на стійкість українське суспільство, висувають насуперечливіші ініціативи, які, на думку українського президента повинні “втихомирити” Путіна, той перевіряє на стійкість самого Зеленського. І якщо політичні “сигнали” не доходять, переходять до силових”, – зауважив журналіст.

На думку Портникова, Росія хоче тільки відновлення контролю над територіями, які вона вважає втраченими, а мир їй не потрібен.

“Тому вона атакуватиме, а не домовлятиметься. Атакувати, поки її не зупинять – за допомогою власної армії або західного тиску. Але домовлятися з людьми, які сприймаються в Москві не як повноцінні партнери, а як керівники бунтівних провінцій, ніхто не збирається. Хіба що на деякий час – щоб їм не спало на думку готуватися до російського нападу”, – написав автор.

Журналіст зазначив, що жодних інших цілей в учасників переговорів з російської сторони немає, вони тільки тягнуть час, щоб дати можливість армії і флоту підготуватися, а “заколотникам” – завадити зміцнювати власну армію й мобілізувати суспільство для відсічі агресору.

“Якщо Зеленський та його прихильники цього ще не зрозуміли, то дуже скоро зрозуміють. Питання тільки в тому, яку територію до цього моменту буде контролювати Київ і в скільки убитих, поранених і тих, що покинули свої будинки, нам це розуміння обійдеться”, – резюмував Портников.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16