Суспільство

Бізнесмен Остальцев про карантин: Нам плюнули в обличчя і сказали: “Заберіть-розпишіться”

0

Малий і середній бізнес змушений самостійно виживати після початку спалаху коронавірусу і введення карантину, втім те саме відбувається і без карантину. Про це в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” сказав засновник піцерії Veterano Pizza та групи компаній Veterano Group, учасник АТО Леонід Остальцев.

“Будемо адаптуватися, брати кредит, шукати всі можливості, щоб залишатися на плаву. Наприклад, ми вже запустили доставку піци – те, чого раніше у нас не було, навіть у моїй першій піцерії на Софіївській. Поки грошей з доставки піци вистачає суто на те, щоб оплатити комуналку і виплатити зарплату третині співробітників, яких поки можемо залучити до роботи. І все. Іноді працюємо в мінус, іноді – в нуль”, – зізнався підприємець.

За його словами, потерпають зараз абсолютно всі – і багаті, і бідні.

“Що робить наша держава для підтримки в таких умовах малого і середнього бізнесу? Що конкретно робить для мінімізації наслідків через введення карантину? Наразі нічого. Кажете, що скасували єдиний соціальний внесок на час карантину? Вибачте, але це всього 1800 грн на місяць. Про що тут узагалі говорити?! Це навіть не дитячий садок, це нам плюнули в обличчя і сказали: “Заберіть-розпишіться”, – обурився Остальцев.

Довгострокові плани бізнесу зараз складно будувати, тому що ніхто не знає, як довго триватиме карантин, зазначив він.

“Уже зараз очевидно, що наслідки будуть негативними. Але після закінчення будь-якої кризи відкриваються нові можливості, йде миттєве зростання. Тому зараз головне – протриматися максимальну кількість часу на плаву. Щойно усе закінчиться – відразу почнеться економічне зростання, я в цьому впевнений”, – заявив засновник піцерії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16