Політика

Блогер: “А по Хрещатику буде гуляти Гіркін – йому подобається Київ, він хоче у ньому жити”

0

Наближаються часи місцевих виборів, у т.ч. на теренах неконтрольованих Україною, теренах, де владу захопили терористи і присутні російські війська.

Діючий президент обіцяє восени провести вибори на теренах лугандонбу.

Гордон виступає в ролі політичного авангарду примирення, є свого роду частиною інформаційної операції яка адаптує українську суспільну свідомість до майбутньої амністії військових злочинців, терористів та колаборантів.

Поки що інтервю із Поклонською та Гіркіним це віртуальна амністія, свого роду пробивання вікна Овертона в неповорткій українській масовій свідомості, привчання її до того, що “оні тожє люді”, що “нада покаятся і простіь”, що можна мати два паспорти, два громадянства і голосувати в двох країнах і бути обраним в двох країнах.

З такими інтервю ми можемо з часом побачити у Верховній раді депутатами Поклонську, Бородая, Пушіліна чи Плотніцкого. А по Хрещатику буде прогулюватися Гіркін, адже, як він заявив, йому подобається Київ і він в ньому хоче жити.

Чи таким бачать “примирення” панове Гордон і Єрмак?

Сергій Жижко

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist