Політика

Блогер: Це були три години ганьбиська на всю країну

0

Це були три години ганьбиська на всю країну. Якщо хтось думав, що «за рік» щось зміниться і «він чомусь навчиться», то глибоко розчарую: це були години невігластва та хамства.

Не лише по відношенню до журналістів. Це ляпас всьому суспільству. Демонстрація паралельної реальності. Тонни брехні, маніпуляцій. Показ вседозволеності та безкарності. Гидко за відповіді по Кузьменко та Антоненку, за Оман та бойовиків, за кадрову політику та кортежі.

Зрештою, не всі змогли задати питання. Зеленський перебивав і нахабно ображав деяких представників ЗМІ за прямі та жорсткі питання. Сценарій не заладився. Сьогоднішня серія «слуги народу» є однією з найгірших в усіх проявах.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist