Новини

Блогер: Це спланована кампанія, спрямована на те, щоб розділити людей, відвернути увагу і деморалізувати суспільство

0

Антон Ходзе, коментуючи на своїй сторінці в «Фейсбук» події в Нових Санжарах, підкреслив, що це була спланована провокація. На думку блогера, цілі цієї провокації очевидні – ще більше розділити українців, відвернути увагу і деморалізувати і так деморалізований суспільства.

Схема тут використовувалася дуже проста. Спершу нагніталася істерія, після чого «заряджені» провокатори почали «піднімати суспільство». Наступний етап – активний, з криками, підпалом шин і кидаються під машини людьми. Ботоферма розганяє усе це по соціальним мережам, супроводжуючи пости відповідними коментарями.

Паралельно з цим починається «порятунок» – силовики, броньовики, все дуже серйозно. У кульмінаційний момент «ТІТУШКИ» закидають автобуси камінням. Далі все це знову розганяється в медіа-просторі з, м’яко кажучи, нехорошими коментарями щодо українців. Бюджету для такої операції великого не треба, а щоб організувати кіпіш потрібного розмаху, потрібно два-три десятка чоловік, не більше. Стиль, до речі, дуже впізнаваний – саме так в 2014 році росіяни діяли в Криму і на Донбасі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16