Політика

Блогер: Феєричне закінчення цього дня! Скоро півкраїни з такими плакатами вийде

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Представники ФОПів проводять акції під стінами Верховної Ради та в центрі Києва з початку грудня. Вони протестують проти карантинних обмежень і фіскалізації малого бізнесу.

Вчора, 15.12.2020 р. відбулися сутички між протестувальниками і поліцією.

Також у Мережі обублікували фото протестувальників із красномовними плакатами:

“ФЕЄРИЧНЕ закінчення цього дня!
Друзі! Я все ж наперед пораджу НЕ сміятись з них, а десь навіть підтримати, бо так чи інакше, це – ПУБЛІЧНЕ визнання власної помилки, ну і вони як можуть її виправляють.
Скажу, що це тільки початок. Скоро півкраїни з такими плакатами вийде. Дуже скоро.” – коментує у своєму Фейсбук дані світлини відомий український блогер Назар Приходько.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16