Політика

Блогер: Kличко вдяг кепку і поїхав у бік Чoрнобиля. А що ж батько диджиталізаціі — Володимир Зeленський?

0

Мер Віталій Кличко вдяг кепку, поїхав у бік Чорнобиля до рятувальників. Заспокоїв, що продукти горіння зони відчуження не загрожують здоров’ю киян. Хоча б словами заспокоїв, бо ж всі ж дихають тим, що горить.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

А що ж батько диджиталізаціі — Володимир Зеленський? Де його відосик хоча б на проспекті Перемоги? Чи де товариш Баканов, який би розказав яких чєртєй наловили на Житомирщині і Київщині під час підпалів трави. І з суворою погрозою — будете палити, СБУ вас дістане за теpакти. Бо пoжежі навколо небезпечного саркофага це усе таки не жарт.

По ходу Віталій Кличко на випаленому політичному полі зростає у потужного політика. А закритий Єрмаком на Банковій Зеленський — скручується у сморчка. І це ще враховуючи те, що економічні потоки зараз перебирає на себе товариш Ахмєтов. Зусиллями улюбленого кочегара Шмигаля.

Вобщєм. Кличко «майже відмінно»

Зеленський «двійка»

Марина Данилюк-Ярмолаєва