Політика

Блогер: Лєнка Бондарєнко переконувала всіх, що українці мають замовкнути і визнати пріоритет приїжджих і язика

0

Лєна Бондарєнко сьогодні на ЗіК переконувала всіх, що це вони, приїжджі в третьому поколінні “русскоязичниє”, а не українці, “створювали цю країну” – тому українці мають замовкнути і визнати пріоритет приїжджих і язика: “Те, кто говорит о том, что для него родным является украинский и он его безумно любит – с чего он взял, что что я, от природы русскоязычная, меньше могу любить свой родной язык, хотя он русский. Поэтому здесь рассказывать о том, что есть какие-то приоритеты для языка в нашей стране – можно рассказывать кому угодно, но не нам. Я – человек, который старше это страны, понимаете, я не приезжая, я не пришлая. Я здесь родилась, здесь родился мой отец, … здесь родился мой дед – и они все русскоязычные.

Мы создавали это государство! Мы! Мы – налогоплательщики, мы – граждане, и мы требуем соответствующего достойного уважения нашего родного языка! Всё! Должны быть сняты абсолютно все ограничения в отношении языковой политики! …Когда нам рассказывают о том, что “язык является обязательным условием для формирования государства” – чушь собачья! Когда нам рассказывают о том, то “язык является обязательным для того, чтобы государство сохранилось – это является наглой откровенной ложью! Даже когда спрашивают, “какой ваш родной?”, люди говорят “украинский” – они путают родной с государственным! А сами говорят на русском!”.

Те, що Лєна бреше – аксіома, бо не потребує жодних доказів. Вона спокійно приводить в якості прикладів “відсутності державної мови” колоніальні держави – Сингапур, Бразилію і Канаду, а також Австрію – одну з кількох держав розселення німецького етносу.

Але спробувала би Бондарєнко нести єресь про “русскій язик нє важен” в Росії, де на підтримання мови і її носіїв навіть за кордоном витрачаються астрономічні для України бюджети – дуже швидко би позаздрила тюремній долі Навального. А в Україні топтатись державною мовою і україномовними українцями можна вільно. Що Лєна й робить – регулярно і з великим натхненням. – пише на своїй сторінці у Фейсбук Олексій Голобуцький.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist