Політика

Блогер: маски і спирт розпродав в Іспанію, а винні “папереднікі”

0

Попередня влада дивувала і трохи навіть дратувала тим, що принципово не хотіла говорити про попередників, не згадувати про них і їхні злочини, не хотіла перекладати відповідальність за ситуацію на них. З іншого боку – це було по-чоловічому. Упрігся – Не ний, а тягни. При тому, що згадувати Януковича і Ко було за що: розвалена система держуправління, 100 тисяч на казначейському рахунку, купа боргів до оплати, відсутність армії як такої і навіть можливості її годувати і забезпечувати елементарним.

На цьому тлі відкрита збройна агресія другий армії світу. Тим не менше, влада тягнули, чи не нили. Про це у своєму блозі пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Блогер зазначає, тепер же від «нових облич» через кожне слово ми чуємо: «папереднікі і папереднікі». Ось тільки конкретно сказати, в чому винні «папереднікі» ніхто не може. Президент і його команда самі приймали бюджет, в якому встановили жебрацькі зарплати медичному персоналу, який зараз звільняється, тому що ніхто не хоче за 4000 грн. ризикувати життям, підхопивши хвороба на лікування якої потрібна річна зарплата.

Президент сам брав бюджет, який передбачав закриття лікарень, скорочення медичного персоналу і це робили до епідемії. Президент сам так і не покарав тих, хто вирішив нагріти руку в МОЗ. Президент сам так і не покарав тих, хто вивіз за кордон засоби захисту.

За словами блогера, зараз мова не йде про те, що лікарням не вистачає апаратів вентиляції легенів тощо, теоретично можна списати на те, що «папереднікі» не подбали і не передбачили в 2020 році пандемію коронавируса, але відсутністю апаратів штучної вентиляції легенів, відсутністю дорогих ліків влада ніхто і не дорікає. У всіх країнах їх не вистачає, ніхто не припускав такої ситуації.

Зараз мова йде про дешеві масках, рукавичках, халатах, спирті, які оточення президента розпродала в Іспанію, і не може забезпечити своїх лікарів навіть цим. Незрозуміло, яким боком до цієї проблеми «папереднікі». При всій неадекватності Януковича, але це ж не він вивіз маски? Спирт Ющенко випив або Кучма з Кравчуком? Про Порошенко навіть нічого говорити.