Політика

Блогер: НАБУ не знайшло доказів розкрадання Порошенка, справу закрили

0

Популярний український блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас пише на своїй сторінці в Facebook, зовсім дрібним шрифтом «Українська правда» написала – «НАБУ не знайшло доказів розкрадання Порошенко, справу закрили».

Блогер зазначає, дивно, що це ні для кого не є сенсацією. Чому не виступить мегапопулярний і нібито незалежний журналіст Скрипін з сюжетом «Шок! Доказів «мародерства», не знайдено, я був мудак ». Де Бігус з матеріалом «Порошенко переслідували за надуманими справами! Скільки вкрали на справах проти нього? ». Може Гнап з Соболєвим-Зиміним публічно вибачаться за «ффшори» і «топ-корупцію»?

Валерій Прозапас зазначає, можливо блогер Сергій Іванов з Сергієм Лещенком зроблять стрім з детальним розбором фейків проти колишнього президента – після відходу якого впала економіка, втік інвестор, деградувала поліція і почався реванш? Така ж тема жирна – п’ятирічна пропаганда виявилася бездоказовим рекомендованим фуфло, тому країна в лайні. Ось такі у нас чесні і незалежні журналісти-розслідувачі.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16