Блоги

Блогер: Поки Зеля всім обіцяє зростання економіки, Кравчук просуває капітуляцію

0

Ось і зустрілися дві самітності. Старий пиз@ун президент Кравчук і молодий пиз@ун президент Зеленський.

Поки Зеля всім обіцяє зростання економіки та загальне щастя плюс він чемпіон по боротьбі з коронавірусом. Льоня всім розповідає, що ось-ось і настане мир на Донбасі, завдяки його переговорам.

За останньою заявою Кравчука 31 березня – це крайня дата виборів на Донбасі. До цього, на його думку, всі найманці, зброя і техніка повинні вже бути вивезені з ОРДЛО, терористи засуджені невинні нагороджені і приступити до мирної праці, плюс контроль за кордоном з РФ.

Що тут скажеш. Живі перекази, та віриться насилу. Поки Вова розповідає казки в країні жо..па з економікою, політикою та конституційна криза. Замість медицини – розпил грошей на дорогах, замість зростання економіки – зростання дірки в бюджеті до 300 мільярдів гривень і боргів.

Поки Кравчук віддається вологим мріям про свою велику роль миротворця, українська армія відступає, роззброюється, скорочується і гинуть наші солдати. Цікаво, чому він вирішив, що Путін піде на його умови. Або є таємні домовленості і Льоня, і далі торгує Батьківщиною. Цікаво що ще можна віддати Росії. Ядерну зброю, Чорноморський флот він ще в дев’яностих проіпал. Залишився тільки Крим.

Oleg Helgiv