Політика

Блогер РФ прогнозує Криму “великий бум”: “Люди розчаровані і хочуть в Україну, скоро прорве”

0

В окупованому Криму наростає соціальна напруженість через дії Росії.  Ситуація може рвонути.

Про це написав на своїй сторінці в facebook російський блогер Олександр Гірський, який в 2014 виступав за анексію.

З його слів, на 7-му році окупації жителі Криму нарешті усвідомили, що їх використовували.  Ніякої “вітрини” з півострова Росія робити не збирається, як і піклуватися про простих громадян.

“Люди обурені і сильно навіть у віддалених селах”, – написав Горний.

Він визнав, що проукраїнські настрої на півострові ростуть.  Люди з ностальгією згадують часи при Україну і почали шкодувати, що їх анексували.

“Уже не соромляться говорити про своє розчарування у виборі на” референдумі “2014 року. На жаль це провал Кремля … Замість турботи про людей, зняття санкцій вони займаються безжальним розпилом грошей з російського бюджету. Ну от як так?”  – обурився блогер РФ. Навіть Кримський міст, новий аеропорт і траса “Таврида”, з його слів, не радують кримчан. Надії, що ці об’єкти полегшать життя не півострові, не виправдалися.

“Вони (росіяни – ред.) Їх побудували для себе, нам дозволили користуватися. При Україні ми добре жили і без них”, – передав Гірський слова жителів Криму.

Він констатував, що напруженість і невдоволення в Криму ростуть.

“Ситуацію прорве і буде великий бумс”, – запевнив російський пропагандист.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16