Новини

Блогер: скоро вже рік президентства, але ніякого плану у команди Зеленського немає

0

Хто б що не говорив, але президент Зеленський – перший «не свій» в існуючій системі. Можна зрозуміти наступність влади в міжнародній політиці, можна зрозуміти наступність у військовій сфері, але спадкоємність в провальної економічної політики, в провальної гуманітарної політики, в провальною енергетичну політику була і залишається неприпустимою. Перші результати цієї спадкоємності ми бачимо зараз на табло. Про це у своєму блозі пише популярний блогер Павло Себастьянович.

Він підкреслює, можна не хвилюватися, Україна нікуди не зникне. Також, як і Росія. У розмови про руйнування України або розвалі Росії немає віри. Як і немає віри в втрату державності, цілісності, і взагалі, нерозумно обговорювати цей дискурс – «про Росію». Джерело нашого багатства і нашої сили всередині України, не варто шукати його за її межами. Джерело багатства в нових елітах, в конкретних людях на конкретних ключових постах. Володимир Зеленський демонструє, як робити не можна – не можна залишати на ключових постах команду минулої каденції, команду фіскалів і регуляторів. Не можна наповнювати парламент безідейними людьми, готовими голосувати за відверту і очевидну дурість, людьми, не здатними розпізнати закладаються в закони корупційні ризики.

Павло Себастьянович зазначає, поки що складно сказати, чи думають в найближчому оточенні Зеленського про модернізацію країни, але нікого плану як і раніше немає. Є хаотична рефлексія і законодавчий спам, що не вкладається ні в яку стратегію, тому що її немає.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16