Новини

Блогер: Смішно спостерігати, як за якийсь тиждень велика наддержава поставлена ​​на коліна парою смішних чуваків в кумедних шапках.

0

Ціни на нафту встановили черговий антирекорд – по 26 доларів за барель. Смішно спостерігати, як за якийсь тиждень велика наддержава поставлена ​​на коліна парою смішних людей в кумедних шапках. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, найцікавіше, що російські 86% ніколи не зізнаються собі, що падіння рубля, економічна криза і погіршення їх рівня життя – справа рук президента, якого вони обрали і підтримують. Що це їх улюблений Володимир за 20 років свого правління не зробив взагалі нічого для того, щоб диверсифікувати економіку і зробити її незалежною від нафтової голки. Хоча грошей було не просто багато, а дуже багато. Наприклад, ті ж кумедні люди в смішних шапках, що зараз легко і невимушено нагнули найбільшого лідера сучасності, за ці ж 20 років зробили зі своїх країн не просто цукерки, а туристичний рай, бізнес-хаби, вклалися в найбільші компанії по всьому світу. А Володимир вклався тільки в себе і своє оточення.

Марченко пише, начебто, це на поверхні, але 86% ніколи не визнають своєї помилки. Просто тому, що в своїй убогій логіці пітекантропів, помилятися вони не можуть за замовчуванням. Це якісь професори МГУ можуть рефлексувати, що свого часу не вистачило духу виступити проти. А ці будуть кров’ю харкати, лободу жерти, але вірити в правильність свого вибору.