Суспільство

Блогер: “У Парубія дід воював в Українській Галицькій армії. А ким був дід Зеленського? Семен Ізраїльович був великим…”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. Ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова – Джон Сміт

У Парубія дід воював в Українській Галицькій армії. Дядки Парубія воювали в УПА. Всю сім’ю Парубія вислали у Сибір, але вони повернулися. Мати Парубія, зайшовши в рідне село, на радощах цілувала українську землю.

А ким був дід Зеленського? Семен Ізраїльович був великим мєнтовським начальником в Кривому Розі. Герой героїчного розстрілу ментами криворізького Майдану у 1963 році. Українці стихійно зібралися проти побиття ментами солдата при затриманні. Їх розстріляли і розігнали. Саме в цей час Семен Ізраїльович отримує нагороду і підвищення до полковника.

Парубій ще до падіння СССР молодим хлопцем відсидів у камері за антирадянську діяльність. Молодий хлопець Зеленський обіцяв Путіну стати перед ним на коліна.

Парубій – злочинна влада.

Зеленський – молодая кровь, такой как і ми.

Диви не переплутай.

Джерело: Віче

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16