Новини

Блогер: у Зеленського придумали, як пояснити, що в бюджет надходить набагато менше, грошей, ніж при “злодійкуватих баригах”

0

Влада «нових облич» в черговий раз показала, в чому вони майстри, яким немає рівних в Україні. До державного бюджету України надійшло значно менше грошей, ніж мало б надійти, згідно з планом на 2020 рік. І в уряді придумали, як вийти з цієї ситуації в хорошому світлі. Насправді недовиконання бюджету – це ще півбіди, бо в команді президента можуть списати це на те, що плани завищені. Але проблема в тому, що надійшло менше грошей, ніж надходило за час правління попередньої влади. А це вже набагато складніше пояснити. Як це попередники крали, а грошей при них в бюджеті було більше? Може нинішні крадуть в рази більше? Може, то нинішні крадуть, а попередні не крали? Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, як не крути, але якось треба пояснити людям, чому при попередниках грошей в державному бюджеті було більше. І ось цим діджіталізірованним хлопцям з днища прийшла світла думка в голову. Вони фальсифікували дані за лютий 2019 року, штучно занизивши їх, щоб виглядати героями на тлі Порошенко. А саме: в лютому 2019 надходження до державного бюджету склали 70,2 мільярда гривень, в лютому 2020 (без 1 дня) надходження до державного бюджету склали 61,7 мільярда гривень. «Зелені» фальсифікатори написали, що надходження в лютому 2019 були 52,4 мільярда гривень.

За словами блогера, таким чином, в січні 2020 року «зелена влада» змогла отримати в державну казну на 3,8 мільярда гривень менше, ніж було в січні 2019 року. А в лютому (без 1 дня) аж на 8,5 млрд менше, і ще й сфальсифікували дані, вводячи в оману людей.