Політика

Блогер: в 2019 році відбулася афера століття. Цілу державу “рейдернули”

0

Сьогодні стало відомо, що справу про «розкраданні Порошенко і Байденом 100 мільярдів доларів» закрили «через відсутність складу злочину». Ось так. Країну після виборів пограбували на справжні десятки і сотні мільярдів, а тепер виявляється справи проти Порошенка – фейк. Як інформує Replyua.net, про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер, ветеран АТО з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, в 2019 році відбулася афера століття. Цілу державу «рейдернулі» і пограбували шляхом втюхування суспільству альтернативну реальність. Через власні ЗМІ організатори залякали суспільство, відвернули увагу криками «Вовки! Вовки! », І поставили свого Фунтика. І ось 500 мільярдів боргів, 300 мільярдів діра в бюджеті, а «ковід-фонду взагалі не було».

Провернули цю аферу організатори на гроші попередньої найбільшій афері століття з пограбуванням вкладів в «ПріваБтанке» на 200 млрд гривень, а допомогла їм у цьому друга банда, яка провернула до того власне найбільше пограбування століття. Ось така історія, а зараз в президенти мітить взагалі продавець пірамідок від раку, який колись кидав онкохворих.

Блогер пише, організатори всіх цих афер володіють зброєю по утриманню уваги своїх жертв. Вони перед носом жертв водять приманкою, а іншою рукою залазять в кишеню. Ця зброя ми самі дозволили їм мати, коли дозволили людям без громадянства володіти ЗМІ в нашій країні. І тепер неважливо навіть, що рейтинги Зеленського скоро вилетять на смітник. Через свої ЗМІ олігархи знову втюхають нового героя.

«Конфіскація ЗМІ мафії, закон про колабораціоністів, обезголовлення мафіозних кланів. Іншого шляху народи не придумали », – написав блогер.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16