Суспільство

Блогер: Влада буде продавати українцям газ у три рази дорожче, чим його купували літом

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Ветеран АТО, блогер, волонтер Валерій Прозапас пише на своїй сторінці в Facebook, незабаром впаде один з головних бастіонів популізму – обіцянки «дешевого газу».

Пограбований бюджет просто не буде чим наповнювати, крім підвищення тарифів і збільшення податків, та й апетити акціонерів «зелених мародерів» не зменшилися.

Тому буквально з цього місяця населення будуть менше годувати, зате більше доїти – і зокрема «рекордні запаси» дешевого газу, якими так вихваляється другий уряд Зеленського, стануть продавати хорошим українцям втричі дорожче, ніж тоді, коли його туди закачували.

Валерій Прозапас зазначає, вже постраждали майже всі верстви населення, від малозабезпечених до евробляхеров, від армії до ФОП, від робочих до пенсіонерів – саме за їх рахунок будуть компенсуватися все економічні провали «нових облич».

Влада намагається зробити крайнім місцеве самоврядування, делегувавши туди встановлення тарифів, але потрапляє в пастку, бо хто там буде розбиратися, якщо особисто сам Зеленський обіцяв «цікаві рішення» для поліпшення – отже при отриманні платіжок люто зненавидять саме його.

За словами блогера, почнеться агонія, в ході якої пустять під ніж спочатку окремих міністрів, потім все уряд, потім парламент – «найчеснішого, який не краде», будуть використовувати до останнього, щоб народу було на кого молитися, а вже потім виникне головний питання: кому українці довірять витягати країну з чергового дна – новому клоуну або все ж державникам?

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16