Суспільство

Блогер: Влада буде продавати українцям газ у три рази дорожче, чим його купували літом

0

Ветеран АТО, блогер, волонтер Валерій Прозапас пише на своїй сторінці в Facebook, незабаром впаде один з головних бастіонів популізму – обіцянки «дешевого газу».

Пограбований бюджет просто не буде чим наповнювати, крім підвищення тарифів і збільшення податків, та й апетити акціонерів «зелених мародерів» не зменшилися.

Тому буквально з цього місяця населення будуть менше годувати, зате більше доїти – і зокрема «рекордні запаси» дешевого газу, якими так вихваляється другий уряд Зеленського, стануть продавати хорошим українцям втричі дорожче, ніж тоді, коли його туди закачували.

Валерій Прозапас зазначає, вже постраждали майже всі верстви населення, від малозабезпечених до евробляхеров, від армії до ФОП, від робочих до пенсіонерів – саме за їх рахунок будуть компенсуватися все економічні провали «нових облич».

Влада намагається зробити крайнім місцеве самоврядування, делегувавши туди встановлення тарифів, але потрапляє в пастку, бо хто там буде розбиратися, якщо особисто сам Зеленський обіцяв «цікаві рішення» для поліпшення – отже при отриманні платіжок люто зненавидять саме його.

За словами блогера, почнеться агонія, в ході якої пустять під ніж спочатку окремих міністрів, потім все уряд, потім парламент – «найчеснішого, який не краде», будуть використовувати до останнього, щоб народу було на кого молитися, а вже потім виникне головний питання: кому українці довірять витягати країну з чергового дна – новому клоуну або все ж державникам?