Новини

Блогер: влада сама наближає “друге пришестя” Порошенко

0

Популярний український блогер Карл Волох в своєму блозі пише про те, що він, як і раніше, не має відповіді на питання, чи може Порошенко подолати свій антирейтинг і повернутися до влади. Більш того, всі, хто вважають, що знають відповідь на це питання, обманюють себе, видаючи бажане за дійсне. Однак, можна підкинути один серйозний аргумент адептам «другого пришестя» Петра Олексійовича. І він полягає в неймовірною тупості нової влади.

За словами Карла Волоха, можна зіставити два факти. Перший – безпрецедентні і ганебні зусилля глави ОП Єрмака, щоб не допустити Порошенко на Мюнхенську конференцію, де він став не просто бажаним гостем, а заслужено і закономірно, найвпливовішим представником України. Другий – абсолютно зрадницький і згубний план «12 кроків». До цього всього можна додати наступні події з оприлюдненням його на сайті, потім таємниче зникнення, потім – нова поява, але вже з примітками про «спірність». Будь розуміє, що цю війну проти здачі українських інтересів повів Порошенко.

Блогер зазначає, навіть незважаючи на вкрай невисоку оцінку розумових здібностей людей, які голосували за Зеленського, неможливо не відзначити, що певне прозріння у них настає. Відповідно, з’являються сумніви, вірну чи ставку вони зробили на виборах? А влада поки робить все, щоб переконати: зупинити здачу національних інтересів і майбутню катастрофу здатний тільки Порох.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16