Блоги

Блогер: Якщо Єрмак все ще планує про щось домовлятися з цим недомірком, нехай йому нагадають уроки історії

0

Знайомий з-за «поребрика»: «Почалось… Диктант Перемоги, олімпіади Перемоги, скакалки Перемоги, лавки, пні, кульбаби Перемоги… Якої Перемоги? Економіка летить в таку «пи*ду», що через рік нам 90-ті раєм будуть здаватись, зате Перемога – наше «фсьо»! В коментах, типу, товариш Сталін підняв економіку від руїн до атомної бомби, можемо повторити, весь набір. Цікаво, як весь світ підняв все теж саме без товариша Сталіна і мільйонів жертв? Україну згадують… Кажуть, всього 13 міст-героїв. І як в Біблії, 12 апостолів і один Іуда – Київ. Москва, звісно, Богородиця… В приват тикають ці лєнточки колорадські з гвоздичками – передай, мовляв, далі. Нє-забудєм-нє-прастім. Хочу в Київ, до Іуд, до пінгвінів – подалі від вічного дурдому

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

* * *
…Це почалось в 30-ті роки минулого століття, коли Сталіним почав створюватися образ українців-фашистів. Він заморив голодом близько 3 млн українців, знищив українську інтелігенцію і в зародку вбивав національно-визвольний рух.

Рябий тиран стверджував: українці голодують добровільно, по вказівці із Варшави. Так, це абсурд, але для стада звучало переконливо.

Пізніше радянська пропаганда розповідала, що всі, хто говорить про голодомор – агент нацистської Німеччини. Так почалась гра в фашистів і антифашистів. Все, що робила Москва – правильно. Всі, хто її критикував – фашисти або бандерівці, як різновид фашистів. При цьому така риторика не заважала СРСР співпрацювати із нацистською Німеччиною.

З тих пір щось змінилось? Нічого, тільки набуло більш витончених форм: Москва підтримує ультраліві і ультраправі рухи по всьому світі, брєд наркомана став офіційною мовою, а комплекси одного недомірка – державною політикою.

Якщо Зєрмак все ще планує про щось домовитись з цим недомірком, нехай йому нагадають уроки історії.

Олег Шарп