Політика

Блогер: “ЄС” і “Голосу” було вигідніше валити закон про ринок землі, але вони інтереси країни поставили вище своїх політичних амбіцій

0

Монобольшінство президента Зеленського не змогло прийняти закон про ринок землі. З 248 депутатів від «Слуги народу» проголосували тільки 206. Закон про ринок землі – умова МВФ для відновлення фінансування України. Провал цього закону означав би дефолт і гіперінфляцію на тлі коронавируса, карантину та зупинки економіки. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, Зеленський не просто не домовився з опонентами заради країни, а й не зміг забезпечити навіть голосу власної фракції. Замість цього він записав красиве відеозвернення, в якому підкреслив, що депутати повинні проголосувати по совісті. Знову замість роботи – імітація і піар, результат відповідний.

Сергій Марченко наголошує, важливо тепер розуміти, що від дефолту України врятували «ЄС» і «Голос». 23 і 13 голосів «За» відповідно. Закон про ринок землі прийнято. Дефолту не буде. З точки зору політичної доцільності, «ЄС» і «Голос» мали повне право валити закон. Їм вигідний дефолт, гіперінфляція, зубожіння, бунт і повалення влади Зеленського.

На тлі повного безладу, тотальної бідності і руїни Порошенко міг би виграти вибори, а «Голос» зайти в наступну Раду, але опозиція голосувала «за» і врятувала країну від дефолту. Це не нова політика, якої так хотіли виборці Зеленського. Це політика відповідальна, якої хочуть свідомі українці.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16