Політика

Блогер: “ЄС” і “Голосу” було вигідніше валити закон про ринок землі, але вони інтереси країни поставили вище своїх політичних амбіцій

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Монобольшінство президента Зеленського не змогло прийняти закон про ринок землі. З 248 депутатів від «Слуги народу» проголосували тільки 206. Закон про ринок землі – умова МВФ для відновлення фінансування України. Провал цього закону означав би дефолт і гіперінфляцію на тлі коронавируса, карантину та зупинки економіки. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, Зеленський не просто не домовився з опонентами заради країни, а й не зміг забезпечити навіть голосу власної фракції. Замість цього він записав красиве відеозвернення, в якому підкреслив, що депутати повинні проголосувати по совісті. Знову замість роботи – імітація і піар, результат відповідний.

Сергій Марченко наголошує, важливо тепер розуміти, що від дефолту України врятували «ЄС» і «Голос». 23 і 13 голосів «За» відповідно. Закон про ринок землі прийнято. Дефолту не буде. З точки зору політичної доцільності, «ЄС» і «Голос» мали повне право валити закон. Їм вигідний дефолт, гіперінфляція, зубожіння, бунт і повалення влади Зеленського.

На тлі повного безладу, тотальної бідності і руїни Порошенко міг би виграти вибори, а «Голос» зайти в наступну Раду, але опозиція голосувала «за» і врятувала країну від дефолту. Це не нова політика, якої так хотіли виборці Зеленського. Це політика відповідальна, якої хочуть свідомі українці.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16