Блоги

Блогер з Донецька рознесла Єрмака: Ви нас за тупу худобу тримаєте? Так вам “Беркута” не вистачить

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Чому я кожен свій пост хочу починати зі слова “с@ка” і зі знаком оклику?

Ну ок, два старих неодноразово використаних контрацептива Кравчук і Фокін роззявили свої комуняцькі хавалки і викинули звідти квінтесенцію х@йні. Таку концентровану, що поплавило всіх, навіть Арсенборісича, шоб він нам вже був сцуко здоровий.

Ось прям еталонне потрапляння – віддамо під “особливий статус” всю територію Донецької та Луганської областей (тобто за фактом навіть більше, ніж в 14му ступав лапоть дировця) і на здачу – амністію терористам.

Не, ну норм ідея, я прям сплю і бачу, як на наступному Марші 24го встану поруч з орком, який приїде до Києва посвідчення УБС обмити. Іра Довгань теж стопудово зрадіє, деякі правда не зможуть випити на брудершафт з амністованими. Померли вони, закатовані на підвалах, розстріляні в тирі під Іловайськ. Фігня, звичайно.

Тут навіть зрозуміло, ми для вас – худоба і навіщо з худобою церемонитися. Але бурління, мабуть, донесло до царственої Бубочки, та врубилась, що подібні висери передчасні і палево. І офіс Бубочки видав перл, що затьмарив навіть цих двох Червонопузих виродків.

Вийшла така ОП в особі Єрмака, в білому по саме німагу, і каже, що “деякі коментарі Фокіна не відображують офіційну позицію України”.

За.Е.Б@сь.

А ЩО вони відображають, якщо ви самі призначили цю тварюку, що про@бала ще 50 років тому совість, говорити від імені України?

Ви самі дали йому повноваження виступати в ТКГ від імені України і в її інтересах.

Або я щось плутаю? Або це просто дідусь Вітольд буровив у себе на кухні, замучений нетравленням і простатою?

Ви нас не тільки за худобу тримаєте, а ще й за абсолютно тупу худобу?

Хлопці, я так розумію, ви до Гудвіна за хоробрістю збігали? Так вам її не вистачить більше ніж на годину після того, як цю херню нам таки впердолять. І ніякого Беркута не вистачить – корона разом з головою відвалиться. С@ки …

Таня Адамс

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16