Політика

Блогер: з моменту втечі Януковича такого безсоромного мародерства Україна не знала

0

П’ять років цілодобово ми чули постійні розповіді про надзвичайну корупції в майданівської влади. При цьому, жодного разу не бачили доведених фактів, які б прив’язували до корупції перших осіб держави. В основному, це були або відверті фейки, як про мільярд Яценюка, або щось сильно притягнуто за вуха – як це зробив Бігус з Порошенком у відомому сюжеті. Про це у своєму блозі пише відомий український блогер Карл Волох.

Він зазначає, за останні півроку маємо неспростовні докази мільярдного лобіювання президентом Володимиром Зеленським бізнесу іменитого олігарха Ігоря Коломойського, і навіть звільнення прем’єра за опір цим діям, записи глави ОП Андрія Єрмака з торгівлею посадами, свідоцтво міністра фінансів про божевільних зловживаннях в податковій тощо.

За словами Карла Волоха, з моменту втечі Віктора Януковича такого безсоромного мародерства Україна не знала і у президента, який менше, ніж рік на своїй посаді, такого нахабства, здається, теж ще ніхто не бачив. Дивно, але для того, щоб знайти, чому дорікнути Порошенко, його опонентам разом з російськими ворогами знадобилося практично всі п’ять, а тут повний фарш – менше, ніж за рік президентства.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16