Політика

Блогер: Зеленський вам не муляє, і ОПЗЖ нормуль заходить, а от Порох у вас ворог

0

А тепер спокійно і без емоцій.

«У ветеранів неоднозначне ставлення до Порошенка». Так і у нас до ветеранів неоднозначне. Бо в ветеранах і Ківа рахується, і Семенченко, Бубєнчик десь бігає, та ще купа інших. Не хочу тут довго перераховувати.

Більше того, я можу вам розказати, як армія голосувала, і як намагалися військові «з’їхати зі спецдільниць», бо знали наперед про приблизні результати голосування і хотіли розмазати відповідальність прикрившись результатами голосування на цивільних дільницях.

Я був безпосереднім учасником і свідком. Панове, от вам ніде Зеленський не муляє, і ОПЗЖ нормуль заходить, а от Порох у вас ворог. І сьогодні майже кожен другий вважає своїм святим обов’язком гавкнути в сторону Петра, який же в принципі нікого не чіпає, і продовжує проводити державницьку політику.

Але ні, вам муляє. І я скажу, що саме: ви й близько не годні стати на один щабель з ним, а тому і продовжуєте боротьбу проти нього і тим самим підмахуєте як внутрішнім, так і зовнішнім ворогам, цементуючи при цьому діючу владу зелених. І коли ви закликаєте до єдності, то маєте на увазі — навколо вас, красівих, з обов’язковою умовою — без Петра. Але не по Сеньці шапка.

Можна скільки завгодно розводитися про об’єднання всіх опозиційних сил, тільки ось одне питання: а що, є з ким? І поки що тільки ЄС є тією політичною силою, яка здатна врятувати Україну від руїни. Ну так сталося, що за останні шість років ні прогресивна громадськість, ні просунуті активісти не змогли виродити нічого і близько подібного до ЄС, я вже не кажу про якусь альтернативу. Чи може ви загальнонаціонального лідера виростили? Га?

Все, на що ви спромоглися — це Зеленський на Банковій і купа випадкових людей в Раді. Саме це поки що єдиний результат, на жаль. І наостанок: Зеленський гордо дув щоки на стадіоні, що він вирок Порошенкові, але насправді він вирок вам, — і громадським активістам, і ветеранам, і непідкупним журналістам-розслідувачам, і просто білим польтам.

Ігор Стокоз