Новини

Блогер: Зеленському потрібно вже зрозуміти, що на кожну Мюнхенську конференцію буде своє Золоте

0

Популярний український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що на кожну Мюнхенську конференцію буде своє Золоте. Це потрібно розуміти президенту Зеленському. Кожен раз, коли він буде робити щось не так, як хоче Путін, Росія буде запускати свої снаряди і показувати, що їй ніякі міжнародні норми.

Марченко відзначає, так буде відбуватися не тому, що Володимир Зеленський раптом став націоналістом і тепер ненавидить Росію. Просто в російській дипломатії такий стиль: принижувати слабких і бояться сильних і стійких. І, ніж раніше Зеленський зрозуміє, що «світ в його голові» має таке ж відношення до реального світу, як Моторола до «трактористу Донбасу», тим менше людських життів Україна віддасть за нездійснені ілюзії.

За словами блогера, президент України шукає в очах Путіна солодку брехню про світ і радісно сповіщає весь світ про свою знахідку. Правда в тому, що в голові у Путіна немає світу, а війна не закінчується ніколи, як би солодко він не брехав. Це його і, в загальному, російських, як нації, колективний спосіб життя. Будь-яку поступку київської влади Путін охоче прийме, але світу не буде. Будуть нові і нові вимоги.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16