Новини

Блогер: Зеленському потрібно вже зрозуміти, що на кожну Мюнхенську конференцію буде своє Золоте

0

Популярний український блогер Сергій Марченко в своєму блозі пише про те, що на кожну Мюнхенську конференцію буде своє Золоте. Це потрібно розуміти президенту Зеленському. Кожен раз, коли він буде робити щось не так, як хоче Путін, Росія буде запускати свої снаряди і показувати, що їй ніякі міжнародні норми.

Марченко відзначає, так буде відбуватися не тому, що Володимир Зеленський раптом став націоналістом і тепер ненавидить Росію. Просто в російській дипломатії такий стиль: принижувати слабких і бояться сильних і стійких. І, ніж раніше Зеленський зрозуміє, що «світ в його голові» має таке ж відношення до реального світу, як Моторола до «трактористу Донбасу», тим менше людських життів Україна віддасть за нездійснені ілюзії.

За словами блогера, президент України шукає в очах Путіна солодку брехню про світ і радісно сповіщає весь світ про свою знахідку. Правда в тому, що в голові у Путіна немає світу, а війна не закінчується ніколи, як би солодко він не брехав. Це його і, в загальному, російських, як нації, колективний спосіб життя. Будь-яку поступку київської влади Путін охоче прийме, але світу не буде. Будуть нові і нові вимоги.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist