Новини

Блогер: жарт була не випадковим, Зеленський потайки мріє розправлятися з політичними опонентами, але не знає, як це реалізувати

0

Популярний український блогер Карл Волох в своєму блозі пише про те, що складається стійке враження, що головні ментальні особливості президента Володимира Зеленського, виходячи з інтерв’ю в the Guardian, ми пропустили.

Тому основним в жарті про «бажанні вішати» є навіть не рівень гумору. Не може криворізький хлопець представити, як сприйме толерантний західна людина таку сентенцію з вуст керівника пострадянської держави.

Блогер зазначає, тут куди цікавіше мотивація, чому Зеленський «не вішати» – тому що ми, бачте, «вибрали демократію». А тепер порівняйте це з останньою інформацією, за що Володимир Зеленський прибрав Руслана Рябошапку – за непідписання підозри п’ятого президенту і головному опозиціонеру Петру Порошенко.

«Ви зрозумієте, що жарт була не випадковою, а висвітлила таємні мотиви Зеленського – він потайки мріє розправлятися з політичними опонентами жорстоким способом і просто не знає, як це реалізувати», – резюмував Карл Волох.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16