Суспільство

Блогер: “Знаєте, що мене вразило у ресторані “Велюр” Миколи Тищенка? Ні, не чай за 500 грн і не піца за 2000 грн…”

0

Популярний український блогер Кім Ахеджаков в своєму блозі пише, в зв’язку з тим, що нардеп від «Слуги народу», телеведучий і ресторатор Микола Тищенко тепер знакова фігура, він вирішив поцікавитися меню розпіареного ресторану «Велюр».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Кім Ахеджаков пише, після читання меню його найбільше вразив один момент. Мова не про чай за 500 гривень і не про піцу за 2000 гривень, і не інші страви за 5000 гривень. За словами блогера, його вразив напис в кінці кожного листа меню: «при розрахунку кредитною карткою знижка не надається!».

Блогер зазначає, ось цей, на перший погляд, простий напис означає, що при оплаті кредитною карткою гроші проходять через банк і значить з них потрібно заплатити податки, а це Микола Тищенко робити не любить. Тому він ці податки перекладає на клієнта. Тобто, працюючи з божевільною націнкою і отримуючи величезні прибутки народний депутат України від провладної партії не хоче поділитися з Україною навіть невеликою частиною своїх доходів.

«Черговий доказ того, що тупе жлобство і є основним принципом роботи нової влади!», – резюмував Кім Ахеджаков.

Джерело: Марік.UA