Політика

“Блохаста бездомна сучк@”: соратник Януковича вилаяв у прямому ефірі мовну активістку

0

Ніцой зазначила, що влада робить усе можливе, щоби сподобатися саме російськомовним українцям.

Колишній віцепрем’єр-міністр України та соратник президента-втікача Віктора Януковича Борис Колесніков в етері телеканалу «Україна 24» образив громадську діячку й письменницю Ларису Ніцой, – пише Главком.

В етері програми «Народ проти» розгорілася суперечка щодо штрафів за порушення статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Наразі штрафи хочуть відтермінувати чи взагалі скасувати.

Лариса Ніцой зазначила, що влада робить усе можливе, щоби сподобатися саме російськомовним українцям, а про українськомовних забуває.

Наприкінці етеру Колесніков викрикнув відомій захисниці мови таке: «Ви – правнучка нацистського поліцая. Ви – бездомна блохаста сучка». Потім він її назвав «шавкою бродячою».

Відео Колеснікова можна почути з 2 години 40 хвилин:

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16