Війна

“Бляшанки і купа цукру”: Бійців ЗСУ почали годувати старими сухпайками совкового зразка

0

В армію ЗСУ повернули старі сухпайки радянського зразка. Про це повідомляє Український боєць Василь Гриценко на своїй сторінці в Facebook, пише ІInfoResist .

“Привіт. Давно не бачилися. Як швидко звикаєш до хорошого”, – написав Гриценко.

На фото видно, що знову введений в раціон солдат сухпайок складається з консервованих каш із м’ясом, паштету, декількох упаковок галет, пакетиків цукру і чаю. Також додаються суха і волога серветки.

У коментарях багато користувачів пишуть про те, що цей сухпайок набагато гірше того, який ввели до цього, а продукти в ньому не смачні, на відміну від скасованого.

В огляді від Національної академії Нацгвардії України перераховуються продукти, з яких складався сухпайок, який солдати отримували нещодавно. На відміну від радянського зразка в ці пакети входили 5 видів перших страв і 10 видів других.

Зокрема, в сухпайок, який оглядала дівчина, входила порція квасолі з курячим м’ясом, упаковка галет, кава, цукор, спеції і 2 серветки. Замість жерстяних банок страви були в щільних пакетах. Військова перед камерою з’їла сніданок і сказала, що квасоля з м’ясом досить смачна, показавши великий шматок курки, який їй попався.

Обід складався з рисового супу на м’ясному бульйоні, гречаної каші з яловичиною, галет, сухарів, спецій, вишневого джему, чаю і цукру. Дівчина зазначила, що навіть холодним суп можна їсти. На вечерю у військової була перлова каша з м’ясом, сухарі, мед, галети, спеції, чай і цукор.

Вона прийшла до висновку, що сухпайок такого типу досить ситний і калорійний, в польових умовах його вистачає, щоб не відчувати голод. Вона також пожартувала, що постійно б так не харчувалася, тому що “наїла б щоки”, тому що продуктів багато.

На YouTube-каналі Polikarpovich боєць порівняв два сухпайки – радянського зразка і новішого типу, який показувала дівчина. За його висновком, старий сухпайок, який тепер повернули в армію, гарний тільки тим, що бляшанки з консервами можна розігрівати на багатті.

При цьому військовий показав 4 нагрівальних елемента, яких пакетам з бляшанками не вистачає. Його збентежило те, що в більш старому варіанті багато пакетиків цукру і упаковок галет, проте різноманітності, як в пакетованих стравах тут не спостерігається. Військовий додав, що в пакетах їжа набагато смачніша, ніж у банках і в старому сухпайку всі прийоми їжі практично нічим не відрізняються.

“Якби я пішов у похід, то віддав би перевагу другому, новому сухому пайку”, – підсумував він.