Різне

Бо гроші власників важливіші: Буковель тільки зараз призупинив роботу через карантин

0

На українському гірськолижному курорті Буковель заявили, що з 25 березня вони тимчасово призупиняють роботу, повідомляє 24 канал. Таким чином, вони достроково закінчують зимовий сезон 2019 – 2020. Такі заходи є пов’язаними із запровадженим українською владою карантином через поширення коронавірусу.

Як повідомляють на офіційному сайті Буковелю, карантин у них розповсюджуватиметься на всі послуги та на всій території комплексу.

Таким чином,

  • Буковель припиняє приймати туристів,
  • всі сервіси буде закрито, зокрема роботу витягів буде зупинено.

Нам дуже сумно це констатувати. Погодні умови – чудові, сезон катання міг тривати ще досить довго. Станом на зараз немає жодних юридичних причин для закриття, але в цій ситуації ми розуміємо, що кожен наступний день функціонування курорту – це гіпотетичний, додатковий ризик для життя та здоров’я наших гостей. А це те, чим ми не можемо і не будемо ризикувати, – зазначають у Буковелі.

Тут додають, що основною причиною такого рішення є відсутність достовірної інформації щодо поширення коронавірусу в Україні, тому багато питань залишаються без чіткої відповіді.

Щодо тих людей, які забронювали проживання в готелях Буковелю на найближчий період, то їм слід звернутися на пошту [email protected] «для позитивного вирішення цього питання».

Зауважимо, що через запровадження карантину відпочинковий комплекс VODA club, який також розташовується на території Буковелю, зачинився ще 18 березня.